Przejdź do treści

Pies na wakacjach? O co powinieneś zadbać

pies z kolei

Wyprawy samochodowe z psiakiem nie za każdym razem należą do prostych rzeczy. Nie licząc pakowania własnych sprzętów, należy także pamiętać o posłaniu, jak również odpowiednim jedzeniu dla Twego pupila. Niemniej pierwszoplanową sprawą pozostaje zawsze wybór odpowiedniego noclegu, w jakim akceptowalny jest pobyt psa.

Najatrakcyjniejszym podejściem są domy z bali całoroczne, są to na ogół nowe budowle z dużym ogródkiem, w jakim nasze zwierzę będzie w stanie rozprostować swoje kości. Gdy chodzi o znalezienie porządnego drewnianego domu letniskowego warto sprawdzić dojazd do jego posesji. W niektórych przypadkach nasze auto może nie dać sobie rady z podjechaniem pod pokaźną górę, lub w przypadku, gdy trasa jest cała w dziurach.

Jeśli twój urlop wraz z pupilem pragniesz sprawić sobie nad morzem, warto wybrać dom z bala okrągłego, albowiem jest to o wiele cieplejsza odmiana budowli niż standardowe projekty. Pomiędzy drewnem lokowane są partie ocieplenia, które nadprogramowo izolują moduły przed wiatrem znad wody. Takie domy z drewna, często nazywamy całorocznymi, albowiem o ile zamontujemy do nich choćby nieduży piecyk lub grzejnik, utrzymają wystarczającą dobrą temp. w środku.

Natomiast jeżeli organizujesz wyjazd w góry fajnym wyborem są domy z bali do 100m2. W zielonych terenach rozległy dom pozwala na godziwy wypoczynek, dodatkowo jeżeli pogoda będzie dość obfita w deszcz, to twój zwierzak będzie miał gdzie się wyszaleć.

Kolejnym kierunkiem jaki warto odwiedzić są Mazury. Jeżeli lubimy lokalizacje, w którym jest sporo wody, mazurskie zakątki będą idealne. Dodatkowo możemy tam odszukać wiele przedsiębiorstw, które proponują domy z drewna pod klucz. W ten sposób nie będziesz musiał dzierżawić co wyprawę innego domu, a zadowolić się własnymi czterema kątami.

Biorąc pod rozwagę ciągłe podwyżki powiązane z pandemią warto zainwestować w drewniany dom z bali, nie jest to bardzo droga inwestycja, a w na przestrzeni roku może przynieść nam sporo plusów oraz oszczędności.