Przejdź do treści

Najlepszy prezent jaki mogliśmy wymyślić

papuga babci.jpgZapewne pamiętacie jak jakiś czas temu pisałam Wam o prezencie dla mojej Babci. Papużka nieźle się zadomowiła w domu dziadków i bardzo lubi przesiadywać w pobliżu Babci. Lubią sobie też rozmawiać jak są same w domu. Czasami wygląda to śmiesznie jak się na to patrzy z boku, ale dzięki temu widać ile szczęścia daje Babci Zośka.

 

Piszę o tym, bo jeszcze raz chcę zwrócić uwagę na to jak świetnym prezentem są zwierzęta. Oczywiście jeśli osoby obdarowywane są odpowiedzialne i wiemy, że odpowiednio zaopiekują się zwierzakiem. W przypadku mojej Babci, która niedawno straciła męża był to bardzo dobry pomysł, ponieważ teraz już nie jest sama w domu.

 

Dodatkowo, kiedy decydowaliśmy się na sprezentowanie Babci Zośki, wiedzieliśmy, że w razie jakichkolwiek problemów, będziemy jej w stanie pomóc. Ważne jest więc też to, żeby w razie konieczności, pomóc osobie, której sprezentowaliśmy zwierzaka. Tak żeby nie sprawiać jej tym prezentem kłopotu. Na przykład jeżeli podarujecie komuś psa, to warto wspomóc taką osobę, gdy na przykład będzie chora i wyprowadzić zwierzaka za nią

Tagi