data urodzenia 26.08.2018 r.
rasa europejska
kolor biało-bury (łatki i prążki)
płeć kot
charakter radosny, przytulny i towarzyski
   

 

Poznaj Zyzia

Zoya i Zyzio zostały odebrane mężczyźnie z Flumarku - były bardzo przestraszone. Zoya chowała się, gdzie tylko się dało, a Zyzio pod wpływem strachu atakował tymczasowego opiekuna nawet wtedy, gdy wyciągał rękę, by uzupełnić miseczki wodą i jedzeniem. Dziś patrząc na nie, ma się wrażenie, że to, co przed chwilą przeczytaliśmy, jest wymyśloną historią. Kotki są bardzo żywiołowe, bawią się wszystkim, co wpadnie w ich łapki – papierek od cukierka? Długopis? Wszystko będzie super! Wprawdzie w ciągu dnia nie pchają się na kolana i nie proszą o głaskanie, ale gdy człowiek idzie spać uwielbiają się wtedy przytulać i spać obok niego. Dla Zoyi i Zyzia najlepszy domem byłby taki, w którym mogłyby zamieszkać wspólnie, ponieważ bardzo się ze sobą zżyły i gdy jedno straci z oczu drugie, szukają się po całym mieszkaniu, głośno miaucząc.
Zoya i Zyzio przebywają w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Można się z nimi poznać przed podjęciem decyzji o adopcji.
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).