data urodzenia 20.09.2018 r.
rasa europejska
kolor bury (prążki)
płeć kotka
charakter radosna, zabawna i towarzyska
   

 

Poznaj Zorkę

Zorka to typowa mała łobuziara. Znaleziona została w stercie desek, gdzie wtulona w kącik cichutko płakała. Mama wraz z rodzeństwem została uratowana, a ona została samiutka. Marny byłby jej los, gdyby nie sprawdzono raz jeszcze tej sterty desek.
Zorka jest wesołym kotkiem, uwielbia zabawy wędkami, myszkami, laserem, z innymi kotami i z człowiekiem. Najbardziej interesują ją wszystkie sznurki – potrafi się do nich wspinać nawet po nodze człowieka! W kociej kawiarni docenia liczne drapaki i półki, po których z radością biega. Przy jej energii, w jej nowym mieszkaniu wymagamy zabezpieczonych okien. Zorka nie wymaga za dużo uwagi ze strony człowieka, ale bardzo lubi go obserwować i za nim podążać. Nadaje się na dokocenie i do domu ze starszymi dziećmi, które z przyjemnością poświęcą jej czas na zabawy i zrozumieją jej przypadkowe zaczepki pazurkami.
Zorka przebywa w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22/2 w Olsztynie. Przyjdź i poznaj ją osobiście!
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).

data urodzenia 20.09.2018 r.
rasa europejska
kolor bury (prążki)
płeć kotka
charakter radosna, zabawna i towarzyska