data urodzenia 2018 r.
rasa europejska
kolor biało-rudy (łatki)
płeć kot
charakter przytulny, towarzyski i milutki
   

 

Poznaj Zantego

Zante jest jednym z tych wyjątkowych kotów, które kochają swojego właściciela całym serduszkiem. Niestety jego pierwsi właściciele, którzy znaleźli go pod jednym z bloków i uratowali od błąkania się po śmietnikach, musieli podjąć decyzję o oddaniu go ze względów zdrowotnych. Takim oto sposobem trafił do domu tymczasowego i mimo stresu jaki towarzyszył zmianie otoczenia, szybko się przyzwyczaił i pokochał swoją nową karmicielkę. Codziennie rano się przytula, mruczy i okazuje tyle miłości, ile tylko może. Z takim towarzyszem już każdy poranek, nawet najgorszy, zamieni się w miły początek dnia. Zante jest jeszcze dosyć młodym kocurkiem, dlatego rozpiera go pozytywna energia i bawi się w polowanie – najchętniej z panią i sznurkiem, ale gdy ona nie ma dla niego czasu, goni za własnym cieniem i sam zapewnia sobie zabawę. Smutno mu, kiedy zostaje sam w pomieszczeniu, śpiewa wtedy balladę o samotności, która kończy się na szczęście drzemką. W związku z tym, ile ma energii i uwielbia być w centrum uwagi. Marzy mu się domek z dziećmi, którym na pewno nigdy nie zrobi krzywdy. Inne koty nie stanowią dla niego problemu. Kot lubi zwiedzać domowe zakamarki i chodzić po wysokościach. Ciągnie go do nieznanego, dlatego warto, żeby miał osiatkowane okno  i balkon ,   gdzie mógłby bezpiecznie obserwować otoczenie. Nie grymasi przy jedzeniu, zawsze trafia do kuwety.
Zante przebywa w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22/2 w Olsztynie. Przyjdź i poznaj go osobiście!
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).