data urodzenia 06.06.2016 r.
rasa europejska
kolor czarno-biały (smoking)
płeć kotka
charakter inteligentna, towarzyska i niezależna
   

 

Poznaj Wandalinkę

Wandalka, koteczka urodzona 06.06.2016 r., to "typowy kot". Uwielbia zabawę wędką, piłeczkami, kulkami z papieru, długopisami. Z chęcią towarzyszy człowiekowi przy kąpieli, oglądając kapiącą z kranu wodę. Nie jest kotem nakolankowym, jednak chętnie przychodzi posiedzieć razem na kanapie i pomruczeć – wtedy daje się też pogłaskać. Odważna staje się również na łóżku, gdzie lubi spać rozciągnięta lub zwinięta w kulkę nad głową. Potrzebuje człowieka z cierpliwością, który da jej szansę otworzyć się i pozwolić sobie zaufać. Jako opiekun tymczasowy zapewniam, że warto. Wandalka bezproblemowo korzysta z kuwety, używa drapaków (kartonowych i sizalowych – tak pionowych jak i poziomych). Nie drapie mebli i nie gryzie rąk/nóg. Świetnie dogaduje się z innymi kotami w związku z czym idealnie pasuje na dokocenie.

W domu tymczasowym Wandalka karmiona jest głównie surowym mięsem, które ubóstwia w każdej postaci – byłoby cudownie gdyby przyszły opiekun Wandalki znał się na diecie BARF lub Whole Prey, gdyż do takiego jedzenia kotka jest przyzwyczajona. Wandalka nie jada suchej karmy.

Decydując się na adopcję kota z naszej fundacji przypominamy, że obowiązuje wizyta przed oraz poadopcyjna, dom niewychodzący z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Wandalka przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Po zaakceptowaniu warunków umowy adopcyjnej, koteczkę przywieziemy do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00.