data urodzenia 06.06.2016 r.
rasa europejska
kolor czarno-biały (smoking)
płeć kotka
charakter inteligentna, towarzyska i niezależna
   

 

Poznaj Wandalinkę

Typowy kot – tak krótko można określić Wandalkę. Uwielbia zabawę wędką, piłeczkami, kulkami z papieru, długopisami. Z chęcią towarzyszy przy kąpieli, oglądając kapiącą z kranu wodę. Nie jest kotem nakolankowym, jednak chętnie przychodzi posiedzieć razem na kanapie i pomruczeć – wtedy daje się też pogłaskać. Odważna staje się również na łóżku, gdzie lubi spać rozciągnięta lub zwinięta w kulkę nad głową. Potrzebuje człowieka cierpliwego, który da jej szansę otworzyć się i pozwolić sobie zaufać. Wandalka bezproblemowo korzysta z kuwety, używa drapaków. Nie drapie mebli i nie gryzie rąk/nóg. Świetnie dogaduje się z innymi kotami, w związku z czym idealnie pasuje na dokocenie. W domu tymczasowym Wandalka karmiona jest głównie surowym mięsem, które ubóstwia w każdej postaci – byłoby cudownie, gdyby przyszły opiekun Wandalki znał się na diecie BARF lub Whole Prey, gdyż do takiego jedzenia kotka jest przyzwyczajona. Wandalka nie jada suchej karmy.
Wandalka przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Można się z nią poznać przed podjęciem decyzji o adopcji.
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).