data urodzenia 02.06.2018 r.
rasa europejska
kolor biało-rudy (łatki)
płeć kot
charakter przytulny, spokojny i grzeczny
   

 

Poznaj Tofiego

Tofi to uroczy kocurek, który bardzo lubi przytulać się do człowieka, ale dopiero wtedy, gdy czuje się bezpieczny. Docenia zabawy, również z innymi kotami, ale jest odrobinę nieśmiały i na wszystko potrzebuje więcej czasu. Boi się hałasów i gwałtownych ruchów, więc potrzebuje spokojnego domu. Gdy coś mu się spodoba – głośno mruczy. Tofi nie rozrabia i mimo tego że jest ogromnym łasuchem, to nigdy zbyt nachalnie nie interesuje się jedzeniem. W nowym domu na pewno doceniłby wygodne legowiska, na których mógłby w spokoju poodpoczywać. Ten kocurek jest bardziej typem kanapowca, ale i tak ze względu na jego bezpieczeństwo preferowany będzie dom z zabezpieczonymi oknami. Towarzystwo innych kotów mu nie przeszkadza, ale nie jest mu też ono niezbędne (zdecydowanie bardziej przywiązuje się do ludzi). 
Toif przebywa w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22/2 w Olsztynie. Przyjdź i poznaj go osobiście!
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).