data urodzenia 18.09.2017 r.
rasa europejska
kolor biało-bury (łatki)
płeć kot
charakter radosny, zabawny i przymilny
   

 

Poznaj Ollima

Ollim to przystojny kocurek z uroczą obwódką wokół nosa. Został znaleziony w lutym 2018 roku, kiedy błąkał się nieopodal Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie. Ollim uwielbia zabawy – szczególnie te ze sznurkiem i sztucznymi myszkami. Jednak jego ukochaną czynnością jest jedzenie – zje dosłownie wszystko! To wielki łakomczuch. Uwielbia pić wodę prosto z kranu. Kiedy poznaje nieznajomych ludzi, jest wcielonym aniołem – grzeczny, łasi się, nie narzuca nikomu, nie gryzie, cokolwiek by się nie działo. Kiedy już zaprzyjaźni się z człowiekiem i przywyknie do jego obecności, pieszczotom i dzikim zabawom nie ma końca. Ollim wzorowo korzysta z kuwety i wie doskonale, do czego służy drapak. Jeśli Ollim skradł Twoje serce, to nie zastanawiaj się dłużej – daj mu dobry, kochający dom.
Ollim przebywa w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22/2 w Olsztynie. Przyjdź i poznaj go osobiście!
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).