data urodzenia 20.09.2017 r.
rasa europejska
kolor biało-bury (łatki)
płeć kot
charakter spokojny, grzeczny i milutki
   

 

Poznaj Lupino

Lupino wraz z bratem Lumenem w wieku około dwóch miesięcy został znaleziony przez naszą wolontariuszkę przy jednej z dróg za Olsztynem. Kociaki wyglądały jak siedem nieszczęść i były w siebie mocno wtulone. Tak trafiły pod skrzydła fundacji. Dziś kotki miewają się dobrze. Lumen znalazł już swój dom. Teraz czas na Lupino! Przyjęliśmy, że Lupino urodził się 20.09.2017 roku.

Początkowo Lupino był bardzo zdystansowany i raczej nie chciał przebywać z człowiekiem. Trochę czasu zajęło, aby się przełamał. Obecnie, jak tylko nadarzy się okazja, kocurek wskakuje człowiekowi na kolana i cichutko mruczy. Podchodzi już nawet do kompletnie obcych ludzi, którzy przychodzą w gości. Lupino jest raczej spokojnym i grzecznym kotkiem. Uczy się, co mu wolno, a czego nie, a jeśli już coś zbroił, to dlatego, że jego brat Lumen zaczął... Kotek nadaje się znakomicie na dokocenie, bo przez kilka miesięcy przebywał wspólnie z bratem. Lupino nie szaleje w nocy i po zgaszeniu światła raczej idzie spać. Lupino przyzwyczajony został do obroży i wstępnie oswojony z szelkami oraz obcinaniem pazurów. Kotek nie niszczy rzeczy, wzorowo korzysta z kuwety i raczej nie wybrzydza przy jedzeniu.

Lupino został zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. Przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Po zaakceptowaniu warunków umowy adopcyjnej kocurka przywieziemy do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje[at]c4c.olsztyn[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00