data urodzenia 2015 r.
rasa mieszaniec
kolor biało-rudy (łatki)
płeć suczka
charakter czuła, radosna i grzeczna
   

 

Poznaj Lunę

Czasami życie się nieprzewidywanie i strasznie komplikuje... Przychodzą chwile, kiedy zostajemy zmuszeni do podjęcia rozpaczliwych decyzji...
Luna ma 2 lata. Jest piękną, bardzo energiczną sunią. Kocha się przytulać, uwielbia się bawić i kocha człowieka, z którym bardzo mocno się związuje... Luna potrzebuje człowieka na zawsze!
Dlatego szukamy dla niej domku,w którym dożyje swoich sędziwych lat i w którym już zawsze pozostanie szczęśliwym członkiem czyjejś kochającej się rodziny.
Jeśli chciałbyś ofiarować tej pięknej suni dom, otoczyć ją miłością i poczuciem bezpieczeństwa do końca jej dni – zadzwoń, dopełnij formalności i ją adoptuj! Pamiętaj jednak, że decyzja o adopcji musi być świadoma i odpowiedzialna, ponieważ związuje Cię ona z Luną do końca jej dni! Nie może być na chwilę i nie może być pod wpływem chwili. Musi być całkowicie przemyślana!
Obecnie Luna przebywa w Olsztynie (warmińsko-mazurskie), ale do dobrego domku pomożemy w transporcie! Lunka posiada książeczkę zdrowia i wszystkie aktualne szczepienia.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje[at]c4c.olsztyn[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00.