data urodzenia 28.05.2016 r.
rasa europejska
kolor buro-biały (prążki i łatki)
płeć kot
charakter przytulny, radosny i towarzyski
   

 

Poznaj Kminka

Kminek to pogodny burasek, który cudem uniknął śmierci. Na początku listopada potrąconego przez samochód Kminka znalazła na poboczu drogi nasza wolontariuszka. Zabrała kociaka do domu. Kotek był dziki, a po wypadku miał dość poważne problemy neurologiczne. Znalazł się pod dobrą opieką weterynaryjną, ale nie było wiadomo do końca, czy Kminek przeżyje. Wszyscy trzymaliśmy za malca kciuki. Udało się! Dziś kotek jest nie do poznania. Czuje się bardzo dobrze. Przyjęliśmy, że Kminek przyszedł na świat 01.09.2017 roku. Kocurek jest bardzo wesoły i żywiołowy, ale lubi też poleniuchować na swoim posłaniu lub na ludzkich kolanach. Kocurek ma dobry apetyt. Nauczył się pięknie korzystać z kuwety. Z dzikiego kotka stał się pieszczochem. Kminek jest bardzo towarzyski, lubi inne koty, tak więc znakomicie nadaje się na dokocenie. W domu tymczasowym mieszka z kotką rezydentką, z którą bardzo chciałby się zaprzyjaźnić, ale niestety kotka nie lubi obcych i nie akceptuje Kminka. Kocurek może jedynie liczyć na ofukanie go od czasu do czasu przez kocią hrabinę. Po wypadku zostało Kminkowi specyficzne uginanie jednej łapki podczas siedzenia i czasami mamy wrażenie, że może mieć nieznaczne problemy z widzeniem z bliska.

Kminek lubi też dzieci, daje się bez problemu głaskać bez gryzienia czy wyciągania pazurków.

Kminek to cudowny, miziasty i wesoły kocurek. Może zamieszkać w domu z innym kotem i dziećmi. Szukamy mu kochającego, odpowiedzialnego domu. Wycierpiał już sporo. Czas na spokój, poczucie bezpieczeństwa i duuużo miłości!

Kminek przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Po zaakceptowaniu warunków umowy adopcyjnej kotka przywieziemy do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje[at]c4c.olsztyn[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00.