data urodzenia 31.08.2017 r.
rasa europejska
kolor buro-biały (prążki i łatki)
płeć kotka
charakter zabawna, towarzyska i milutka
   

 

Poznaj Jazz

Jazz to bardzo towarzyska i kontaktowa kotka. Przyjęliśmy, że urodziła się 31.08.2017 roku. Została znaleziona późną jesienią wraz z rodzeństwem przez naszą wolontariuszkę na jednym z olsztyńskich śmietników. Cała kocia gromadka została zabezpieczona i znalazła się pod opieką naszą fundacji.

Jazz przy pierwszym spotkaniu bywa dosyć nieśmiała, ale szybko się oswaja. Lubi zabawę z człowiekiem i nie tylko. Gonitwy za sznurkiem, piłką czy papierkiem to jedna z ulubionych rozrywek Jazz. W domu tymczasowym kotka wychowuje się z psami, dlatego też uwielbia wszelkie zabawy z nimi – gonitwy po mieszkaniu i polowania na psi ogon. Jazz będzie świetnie nadawała się do domu, gdzie mieszkają inne zwierzęta. Oprócz zabaw kotka lubi też pieszczoty i oglądanie świata za oknem. Wzorowo korzysta z kuwety. Natomiast jeśli chodzi o jedzenie, to jest ogromnym łakomczuchem – zjada karmę suchą, mokrą i surowe mięso.

Popatrz na tą uroczą kocią modelkę! Jest piękna i może być Twoja.

Jazz przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Po zaakceptowaniu warunków umowy adopcyjnej koteczkę przywieziemy do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje[at]c4c.olsztyn[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00.