data urodzenia 15.05.2015 r.
rasa europejska
kolor szaro-czarny
płeć kot
charakter

zabawny, pieszczotliwy i towarzyski

 

Poznaj Iwonka

Iwo jest dość drobnym kocurkiem o smukłej sylwetce. W ciągu kilku miesięcy zrobił duże postępy - z kotka niemal dzikiego zmienił się w nakolankowego, lubiącego głaskanie i drapanie za uszkiem. Bywa bojaźliwy w kontakcie z nowymi osobami i potrzebuje trochę czasu, by im zaufać. Ma dobry apetyt, nie jest wybredny, lubi zarówno suchą, jak i mokrą karmę. Choć jest już dorosłym kocim kawalerem, wciąż zachowuje się jak mały, ciekawski kociak - wszędzie wejdzie, wszędzie zajrzy i wszystkim próbuje się bawić. Uwielbia się wspinać i obserwować świat z wysokości. Ma mnóstwo energii, a przy tym łatwo zaprzyjaźnia się z innymi kotami, więc świetnie odnalazłby się w domu, w którym miałby kociego towarzysza, najlepiej starszego od siebie. Dobrze też, żeby trafił do domu ze spokojną atmosferą, bez wielu zmian w otoczeniu i bez małych dzieci. 
Iwo przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Można się z nim poznać przed podjęciem decyzji o adopcji.
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).