data urodzenia 10.08.2017 r.
rasa europejska
kolor biało-czarny (smoking)
płeć kotka
charakter radosna, grzeczna i zabawna
   

 

Poznaj Inkę

Inka to jedyna, filigranowa dziewczynka wśród czterech braci, ale niech Was pozory nie zmylą! Mimo że koteczka jest filigranowa, to w niczym nie ustępuje braciom we wspólnych harcach i swawolach. Wchodzi wszędzie tam, gdzie oni, i bierze udział w kocich bitwach równie zawzięcie jak oni! Ale jak dziewczyna wpadnie w jakieś tarapaty, to bracia zawsze biegną jej na ratunek. Inka wraz z całą rodziną: mamą Arlejką oraz rodzeństwem Ikarem, Idolem, Ivo oraz Ibis znalazła się pod opieką naszej fundacji we wrześniu 2017 roku. Przyjęliśmy, że Inka urodziła się 10.08.2017 roku.

Inka jest rozbrykana, żywiołowa i uwielbia zabawy z rodzeństwem oraz człowiekiem. A za zabawkę może służyć jej wszystko – zarówno nakrętka od plastikowej butelki, jak i sznurek. Inka nie wybrzydza przy misce, zjada zarówno suchą jak i mokrą karmę. Wzorowo korzysta z kuwety – chyba, że harce z braćmi jej w tym przeszkodzą i dziewczyna nie zdąży za potrzebą, ale to zdarza jej się bardzo rzadko.

Inka została odrobaczona, zaszczepiona i jest zdrowa jak rydz. Przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Po zaakceptowaniu warunków umowy adopcyjnej koteczkę przywieziemy do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje[at]c4c.olsztyn[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00.