data urodzenia 25.05.2017 r.
rasa europejska
kolor biało-czarny (łatki)
płeć kotka
charakter zabawna, towarzyska i przytulna
   

 

Poznaj Gryzeldę

Gryzelda wraz z siostrą Gracjaną została znaleziona w kartonie pod CH Aura w Olsztynie. Przyjęliśmy, że dziewczyny urodziły się 25.05.2017 roku. Gryzelda jest przeuroczą, lubiącą pieszczoty koteczką. Futerko jej jest aksamitne i biało-czarne, tak jak u siostry Gracjany, z tym, że Gryzelda ma więcej czarnych łatek na głowie, które okalają jej oczy, sprawiając, że kotka wygląda jakby przyozdobiona była w czarną maskę. Gryzelda lubi jeść mięso. Uwielbia patrzeć na świat z wysoka. Tak więc wysoki drapak lub możliwość wspinaczek po wysokich meblach zdecydowanie wskazane! Gryzelda lubi towarzystwo siostry Gracjany i kocie harce, ale lubi również towarzystwo dzieci. Nie wyrywa się, jeśli ktoś chce ją wziąć na ręce. Lubi spać z człowiekiem. Ulubioną zabawką Gryzeldy jest wędka.

Gryzelda jest zaszczepiona i odrobaczona. To kot nadający się zarówno na dokocenie oraz do domu z dziećmi. Byłoby cudownie, gdyby znalazła wspólny dom wraz ze swoją siostrą Gracjaną. Dwa koty razem chowają się lepiej, a człowiek ma podwójną radość.

Gryzelda, razem z siostrą Gracjaną przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Po zaakceptowaniu warunków umowy adopcyjnej koteczkę przywieziemy do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00.