data urodzenia 28.04.2017 r.
rasa europejska
kolor bury
płeć kotka
charakter energiczna, radosna i milutka
   

 

Poznaj Filię

Filia to bardzo energiczna (mimo to nie psoci za dużo), drobna kotka, która uwielbia się bawić – szczególnie z innymi kotami. Do człowieka podchodzi z dużą dozą ostrożności, ale mimo to lubi przebywać w jego towarzystwie. Żeby dała się pogłaskać, musi nabrać do kogoś zaufania. Filia preferuje do odpoczynku miękkie poduszki lub przytulne kocyki. Dużą przyjemność sprawiają jej wycieczki po półkach i obserwowanie świata na zewnątrz. Ucieszyłaby się z domu z osiatkowanym balkonem lub oknami i z pewnością pasowałoby jej towarzystwo innego kota. Nie wiemy, jak reaguje na dzieci, bo ze względu na swoją nieufność rzadko do nich podchodzi, jej stosunek jest raczej obojętny – potrzebuje tylko mieć zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni i miejsce, w którym będzie mogła w spokoju odpocząć.
Filia przebywa w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22/2 w Olsztynie. Przyjdź i poznaj ją osobiście!
W sprawie adopcji napisz na adres mailowy biuro[at]olsztynkochakoty[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 (po godz. 18.00).