data urodzenia 28.04.2017 r.
rasa europejska
kolor buro-biały (prążki)
płeć kot
charakter zabawny, żywiołowy i dobrze wychowany
   

 

Poznaj Feniksa

Feniks to szarobury pręgowany tygrys. Jest bardzo podobny do swojego brata Feliksa z tym, że Feniks ma tylko biały pyszczek, a Feliks jeszcze krawat, brzuszek i skarpetki. Przyjęliśmy, że obaj bracia przyszli na świat 28.04.2017 roku. Feliks znalazł już swój dom. Teraz czas na Feniksa!

Feniks to odważny, zwinny i szybki kocurek. Uwielbia bawić się zabawkami, zwłaszcza włochatą myszką, którą chwyta w zęby, a następnie, trzymając ją w mordce, rzuca się do ucieczki. Feniks to rozrabiaka. Lubi harce i gonitwy z innymi kotami. Kocurek nie jest wybredny przy misce i pięknie korzysta z kuwety. Jest też zaszczepiony, wykastrowany oraz zaczipowany. Feniks poza zabawą lubi odpoczywać i spać. Najchętniej leży na kocyku lub na czymkolwiek miękkim i puchatym. Feniks z całego swojego kociego serca poleca się do adopcji! 

Feniks przebywa w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 22/2 w Olsztynie. Przyjdź i poznaj go osobiście, albo napisz w sprawie adopcji na adres adopcje[at]c4c.olsztyn[dot]pl lub zadzwoń pod numer 605 682 082 po godz. 18.00. Kotek jest zaszczepiony.